Kvalita na celý život
Get Adobe Flash player

Kuchyňské linky

Nejvíce zatěžovaným nábytkem s důrazem na design v domácnosti je kuchyně. Při výrobě klademe důraz především na kvalitu a výběr materiálů, kování a doplňků (jako jsou karusely,silnostěné dřezy, kvalitní pákové baterie, drátěný program a spotřebiče) Vzhledem ke kvalitě použitých materiálů a kování, poskytujeme na kuchyňský nábytek 5 let záruku.

 

Služby od A po Z – nevíte pro jakou kuchyň se rozhodnout a jak sladit celý prostor?

Prvním krokem pro ideální kuchyň je přesná představa o ní. Nabízíme vám pomocnou ruku v podobě bytových architektů, kteří formou poradenství či 3D návrhu, vyřeší veškerá úskalí,  na která při realizaci (nejen kuchyně)  můžete narazit. Zejména v případě, že máte propojenou kuchyňskou linku s obývacím pokojem je důležité, aby prostor byl nejen funkční, ale aby stejnou měrou odrážel vkus a styl zákazníka.

V našem interiérovém studiu vám naši bytoví architekti rádi nezávazně poradí a Vše přizpůsobí Vašim potřebám i přáním. Zároveň zohlední (duši prostoru) členitost, světlo a dispozici, i požadovaný styl. Na základě návrhu, tak vyřešíte obklad, podlahu, dřez, spotřebiče, výmalbu, osvětlení, dekorace, materiál pracovních desek, dekor skříní a jiné. Designéři vám připraví nákres instalací a okótovaný půdorys pro výrobu vč. výpisu použitých materiálů, osvětlení, dekorací, obkladů a podlahových krytin i výmaleb.

Kuchyňské linky na míru – nakupujte přímo u výrobce

Jsme zakázkové truhlářství s více než 20ti letou tradicí, nabízející kuchyně na míru za ceny typizované sériové výroby. Výhody vyrobení kuchyňské linky na míru jsou v její originalitě a uzpůsobení jak prostoru a stylu zákazníka, tak i jeho požadavkům na ergonomii a praktičnost. Na rozdíl od kuchyňských studií nenenabízíme typizované skříňky, které seskládáme tak, aby vycházely rozměrově do Vašeho prostoru. Naopak vše přizpůsobujeme Vašim přáním, stylu a prostoru.

fotogalerie – inspirace

zajímavé inspirace naleznete na stránkách kuchyňských dvířek Trachea , která rovněž používáme při naší výrobě.

 

5 let záruka a něco navíc

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům i Vy a nezávazně poptejte realizace části či celého Vašeho interiéru naší firmou. U nás získáte kvalitu za rozumnou cenu s 5ti letou zárukou na nábytek a něco navíc.

Jak postupovat?

  1.  je třeba mít představu o budoucí kuchyni. Stačí nákres rukou vč. rozměrů či 3D návrh s rozměry a uvedeným materiálem skříní (pokud si nevíte rady, navštivte naše studio, nebo zavolejte našim designerům)
  2. zvolte si kvalitu kuchyně a s tím i spojenou cenu kuchyně a záruku (upozorňujeme však, že polské ani čínské materiály a výrobky nenabízíme)
  3. spotřebiče a doplňky – na základě Vašich požadavků vyberte vhodné spotřebiče a doplňky

Pokud toto vše máte, neváhejte nás nezávazně oslovit na interierstudio3d@seznam.cz , pokud toto vše nemáte navštivte nás v našem studiu, kde Vám rádi pomou naši bytoví architekti Jiří Čtvrtek a Pavla Beranová.

 

Také hledáte: