Kvalita na celý život
Get Adobe Flash player

Napsali jste o nás

15 komentářů u reference

 • Lukáš M. napsal:

  Potřebovali jsme zrekonstruovat pokoj pro syna. Paní Schneiderová hned v prvním návrhu kápla na správnou notu. Drobné úpravy, které následovaly, dovedly návrh k dokonalosti. Následná realizace s panem Kotovicem byla ukázková, studentský pokoj kompletně zrealizoval na klíč, včetně veškerých detailů dle návrhu. Doplňky od paní Zemanové (Opalinterier) doladily interiér k dokonalosti. Výsledkem je nádherný útulný studentský pokoj, se kterým je spokojen především syn.

  Děkujeme za ukázkovou realizaci.

  Matějíčkovi (Dolní Dobrouč)

 • Pavla Žáková napsal:

  Jsem velice spokojená nejen s prací, ale i se vstřícným přístupem truhlářství Kotovic, který je v dnešní době tak vzácný. Jak jsme se domluvili, tak to prostě bylo a navíc poradili, když jsme si nevěděla s něčím rady. Spokojená jsem byla i s cenou, která nebyla přemrštěná, ale opravdu odekvátní.
  Mohu všem vřele doporučit.

 • Petr Jiráček napsal:

  Na pana Kotovice jsem dostal doporučení a rád doporučení předám dál. Jediné odpoledne stačilo na zameření nábytku do celého pokoje a již za měsíc v dohodnutý termín pan Kotovic přijel a během odpoledne vše na první dobrou namontoval. Dobře propracovaný nábytek včetně TV stěny na kabely mě mile překvapil. Děkuji a určitě vidím další spolupráci v tomto roce.

 • Lenka Jašková, Brno napsal:

  Tímto děkuji za realizaci dětského pokoje. Velice si cením profesionálního přístupu, skvěle odvedené a pečlivé práce a dodržení dohodnutého termínu. Z naší strany je obrovská spokojenost a firmu pana Kotovice můžu vřele doporučit. Přeji mnoho dalších realizovaných zakázek a spokojených zákazníků:)

 • Vlastislav Beran, Jihlava napsal:

  Kdo osloví truhlářství pana Kotovice neprohloupí. S realizací kuchyňské linky a pracovního koutu jsem nadmíru spokojen. Ostatně refence níže hovoří za vše. Doporučuji.

 • Vendura napsal:

  Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Kotovici za jeho skvělou a profesionální práci. Kéž by všechny firmy měly takový přístup, odvedly vše na 100% a ještě dodržely dohodnutý termín. Firma Kotovic je první firma s kterou jsme byli nesmírně spokojeni a její skvělé služby v budoucnu určitě ještě využijeme. Přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníků.
  Firmu Kotovic Všem vřele doporučujeme!!

 • Martin Ježek napsal:

  Pan Kotovic nám dělal nábytek do obývacího pokoje a do jídelny. Vše přesně odpovídá vizualizaci, je v perfektní kvalitě a za rozumnou cenu. Navíc, málokdy se stává, že řemeslníci přijedou kdy mají a vše, napoprvé udělají a předají… 🙂 Zde do klaplo perfektně. Jednoznačně doporučuji!

 • Hana a Petr Tovarovi napsal:

  Nechali jsme si od P.Kotovice zrealizovat dětský pokoj na základě návrhu p .Čtvrtka a musim tedy říct,že vše proběhlo dokonale.Návrh byl vymyšlen bezvadně,pokoj je překrásný,tolik místa a toho úložného prostoru,nemohli jsme se vynadívat.Naše dcery jsou nadšené.Komunikace výborná,lidský přístup.Finančně-za tu cenu………..super.Chválíme a všude budeme jen a jen doporučovat.Strašně moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.Fakt je pokoj překrásný!!!

 • Lada Zůnová napsal:

  Od pana Kotovice jsme si nechali zrealizovat obývací pokoj, kuchyni a ložnici do bytu. S konečným výsledkem jsme velice spokojeni, vše se povedlo do posledního detailu. Chválíme pečlivost, zručnost a milý přístup pana Kotovice, jsme opravdu spokojeni!

 • Jitka Petrášková napsal:

  Pan Kotovic nám dle návrhu architekta vyráběl kuchyňskou linku. Naprostá spokojenost, profesionální jednání. Realizace proběhla v termínu, jak bylo domluveno. Pana Kotovici můžeme jen doporučit a zároveň děkujeme za skvělou práci.

 • Petr Axman napsal:

  Pan Kotovic mi dle návrhu architekta zrealizoval celou kuchyň na klíč, včetně všech spotřebičů. Jsem maximálně spokojený, proto jsem si po kuchyni nechal udělat atypický konferenční stolek a skříňky do obývacího pokoje, psací stůl do dětského pokoje, police a přebalovací pult do ložnice, vestavěnou skříň na chodbě….a v současné době se řeší vestavěná skříň do koupelny. Nejvíce oceňuji kvalitu, jednání, spolehlivost a cenu. Vřele doporučuji.

 • Eva Jurčíková napsal:

  S panem Kotovicem jsme realizovali přestavbu dětského pokoje na základě návrhu architekta. S výslednou realizací jsme moc spokojeni, zcela odpovídá návrhu a ocenili jsme, že i pan Kotovic dokáže sám poukázat a poupravit návrh za účelem praktičnosti. Při zaměřovací schůzce měl vše dobře připraveno, jednání bylo rychlé a efektivní. Ocenili jsme, že přicházel s vlastními nápady. Realizace byla splněna přesně v požadovaném termínu bez jakéhokoliv prodlení. Můžeme jen doporučit.

 • Bohumila Ambrožová napsal:

  Od firmy Truhlářství Kotovic jsme si nechali navrhnout a na míru vyrobit veškerý nábytek do bytu. Návrhy odpovídají skutečnosti, nábytek je krásný, funkční a plně využívá prostor celého bytu. S truhlářskými pracemi jsme maximálně spokojeni. Ještě jednou bychom touto cestou rádi firmě Kotovic poděkovali za kvalitně odvedenou práci!

 • Pavla Kohutová napsal:

  Na základě doporučení jsme kontaktovali truhlářství Kotovic s poptávkou na výrobu nábytku do obývacího pokoje. V první řadě nás překvapila cena, která byla v porovnání s konkurenčními firmami přijatelná. Dále jsme ocenili přesnost časového harmonogramu celého procesu od zaměření, přes výrobu, až po samotnou montáž. Při realizaci nábytku nebylo zapotřebí žádných úprav a tudíž odpadly další možné prodlevy.
  S prací pana Kotovice jsme byli velice spokojeni a firmu můžeme všem doporučit. Děkujeme za spolupráci a věříme, že v budoucnu se na trhuhlářství Kotovic opět rádi obrátíme.

 • Pecha - Praha napsal:

  S řemeslným zpracováním nábytku jsem byl spokojen, vše rovněž odpovídá grafickému návrhu designéra, drobné nedostatky byly řešeny vždy v můj prospěch, truhlářství Kotovic mohu doporučit. Při realizaci nábytku pro uložení hi-fi přístrojů doporučuji věnovat pozornost tomu, aby design nebyl na úkor ergonomie (přístup ke kabeláži, odvětrávání apod.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *