Kvalita na celý život
Get Adobe Flash player

Vestavné skříně na míru

Nejoptimálnějším využitím prostoru jsou v současné době vestavné skříně na míru. Vzhledem k naší dlouholeté zkušenosti ve výrobě, jsme schopni nabídnout optimální poměr mezi kvalitou a cenou skříní.

Nabízíme systémi, které najdou vzhledem k řešení i designu své uplatnění  jak v bytech a rodiných domech, tak i ve veřejných prostorech jako jsou hotely, kanceláře či obchody.

Elegance, kvalita, styl a praktičnost….to jsou přednosti, které mají naše vestavěné skříně Kotovic. Klademe důraz zejména na praktické rozmístění drátěných košů, polic a šatních programů. Je pro nás důležitá kvalita materiálů ze kterých skříně vyrábíme, a proto jako důkaz kvality poskytujeme na náš nábytek 5let záruku.

3D návrhy skříní

Pokud se nám Vás podařilo zaujmout a rozhodnete se nás oslovit, nabízíme Vám v našem studiu (pokud ještě nemáte představu o Vašem nábytku či interiéru) možnost poradenství či návrhu vestavěných skříní nebo interiéru ve 3D od profesionálních bytových designérů Jiřího Čtvrtka a Pavly Beranové.

Jaké vestavěné skříně nabízíme?

Do podkroví

Navrh vestavnych skrini do loznice v podkrovi domku.

vestavné skříně podkroví

právě podkrovní prostory bojují s nedostatkem úložného prostoru. Při tom se nejedná pouze o nedostatek prostoru, důležitým faktorem je i design a vhodně zvolené materiály,které prostor opticky zvětší, zesvětlí či zútulní.

 

 

 

 

Do dětského pokoje

Navrh detskeho pokoje s vestavnou skrini vc. dvirek firmy overface

Vestavná skříň dětský pokoj

kdo má děti, jistě nám dá za pravdu, že prostoru pro uložení hraček a oblečení, není nikdy dost. Pokud je to tedy alespoň trochu možné, navrhujeme do dětských a studentských pokojů vestavnou skříň či regály, které toto vše poskytnou. Vybavení skříní je samozřejmě variabilní tak, že vše roste spolu s dítětem či studentem.

 

 

 

Do ložnice

Vestavěná skříň ložnice

elegantní styl a praktické rozmístění spolu s využitím každého kousku prostoru vestavné skříně, nabízíme zejména v interiérech ložnice. Ložnice patří do relaxačních a odpočinkových zón, kde je více než jinde nutné brát v potaz zákazníkův styl a cit pro barvy.

 

 

 

 

Do předsíně

Sestava vestavenych skrini v chodbe, s dvirkami Overface

Vestavné skříně do chodby a předsíně

předsíň či chodba je první místnost, do které rodina či návštěva vstupuje, a právě zde je možné prezentovat Váš styl celého bytu či domu. Skříň zpravidla vybavujeme výklopy na boty, zrcadlem, zásuvkami a šatní tyčí. Dalšími požadavky bývají prostor na kufry, vysavač nebo výklopný koš na prádlo.

 

 

Fotogalerie

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *