Kvalita na celý život
Get Adobe Flash player

Zakázkový nábytek

Řešíme, navrhujeme a vyrábíme kvalitní zakázkový nábytek za rozumné ceny na míru, do všech interiérů. Prohlédněte si naše klasické i designové prvky naší výroby a v případě zájmu nás nezávazně kontaktujte. Zpracujeme Vaši poptávku a nezávazně ji naceníme. Veškerý nábytek na míru je za ceny typizovaného ….s námi ušetříte.

  • Nábytek do veřejných prostorů
  • Schody a schodiště
  • Kancelářský nábytek

Materiály pro výrobu nábytku

Na veškerý nábytek poskytujeme 5ti letou záruku. Abychom ji mohli poskytnout, pečlivě vybíráme kvalitu požitých materiálů při výrobě.

 

Nábytek z lamina

Nejšastější materiál používaný pro výrobu nábytku je LTD, neboli lamino. Nábytek vyrobený z lamina vyniká vysokou odolností vůči poškrábání a mechanickému poškození. Cenově patří k levnějším variantám nábytku a jeho další předností je široký výběr dekorů.

Nábytek z fóliované MDF

Tento materiál se zkládá s fólie a MDF desky (aglomerovaná deska). Fólie je pod vysokým tlakem a teplotou je lepená a lisovaná na MDF desku. V truhlářské výrobě se nejvíce používá na výrobu dvířek. Dekory foliovaných dvířek

Thermopal

Pokud vyžadujete moderní lesklé materiály, můžeme Vám nabídnout lesklé lamino, lakované povrchy, nebo Thermopal. Jedná se o materiál o proti laku levnější a k lesklému LTD odolnější.

Dýhovaný nábytek

Dýha je tenká vrstva přírodního dřeva o síle 0,3mm až 5mm. Tento materiál lze libovolně mořit na požadovaný odstín, tento materiál je možné lakovat a dosáhnout tím luxusního designu.

Nábytek z masivu

V neposlední řadě nabízíme výrobu nábytku z masivu. Od měkkých dřevin jako jsou smrk, borovice až po tvrdá dřeva jako jsou buk, dub, jasan…Výhodou těchto materiálu (pomineme-li luxus a tradici) je při šetrné úpravě jejich nezávadnost a životnost.

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *