Truhlářská dílna

Zakázková výroba

Nábytek vyrábíme ze všech materiálů, které jsou dostupné na našem trhu. Výrobce nábytku na zakázku – pro nás tato slova znamenjí závazek dodané kvality, navazujícíí na dodržení termínů montáže. Při práci si uvědomujeme důvěru našich zákazníků v nás a nemalé investice, kterou se rozhodli do zařízení interiéru investovat. Každý zákazník chce za své peníze kvalitní výrobek. Proto ke každé zakázce přistupujeme zodpovědně a profesionálně.

Kvalita výrobku – použitý materiál

Realizací nábytku se zabýváme celý náš profesní život. Víme, že kavalita výrobku závisí jak na kvalitě zhotovení, tak na použitém materiálu. Proto používáme plošné materiály především od firem s dlouhou tradicí na našem trhu, které mají zajištěné atesty na nezávadnost materiálů jako např. Kronospan, Egger. Nábytek pak osazujeme kováním Blum a Hettich.

Technologie výroby

Při truhlářské výrobě přísně dodržujeme technologické postupy, které mohou závažným způsobem ovlivnit finální kvalitu nábytku.

Před samotnou procesem zajistíme zaměření a následně vyhotovíme technickou dokumentaci. Tu předáme nářezovému centru. Následuje olepovací centrum vybavené pur technologií (v současné době je to nej), kde desky ohraníme. Následné atypy zpracujeme na CNC strojích. Polotovary okolíkujeme na vrtacím centrum Blum. Následuje kompletace segmentů a osazení ve výrobě kováním např. zn. Blum.

Ochrana výrobku

Před expedicí vyrobený nábytek důkladně kotrolujeme a pečlivě balíme do folií, aby nedošlo k poškození výrobku během přepravy. Nábytek při přepravě upevňujeme proti samovolnému pohybu a prokládáme pěnovými – molitanovými proklady, abychom zachovali 100% stav vyrobeného nábytku a ochránili jej tak proti mechanickému poškození..