Reference

Napište nám prosím referenci, jak jste byli s prací našeho truhlářství spokojení.
Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 odpovědí

 1. Potřebovali jsme zrekonstruovat pokoj pro syna. Paní Schneiderová hned v prvním návrhu kápla na správnou notu. Drobné úpravy, které následovaly, dovedly návrh k dokonalosti. Následná realizace s panem Kotovicem byla ukázková, studentský pokoj kompletně zrealizoval na klíč, včetně veškerých detailů dle návrhu. Doplňky od paní Zemanové (Opalinterier) doladily interiér k dokonalosti. Výsledkem je nádherný útulný studentský pokoj, se kterým je spokojen především syn.
  Děkujeme za ukázkovou realizaci.
  Matějíčkovi (Dolní Dobrouč)

 2. Jsem velice spokojená nejen s prací, ale i se vstřícným přístupem truhlářství Kotovic, který je v dnešní době tak vzácný. Jak jsme se domluvili, tak to prostě bylo a navíc poradili, když jsme si nevěděla s něčím rady. Spokojená jsem byla i s cenou, která nebyla přemrštěná, ale opravdu odekvátní.
  Mohu všem vřele doporučit.

 3. Na pana Kotovice jsem dostal doporučení a rád doporučení předám dál. Jediné odpoledne stačilo na zameření nábytku do celého pokoje a již za měsíc v dohodnutý termín pan Kotovic přijel a během odpoledne vše na první dobrou namontoval. Dobře propracovaný nábytek včetně TV stěny na kabely mě mile překvapil. Děkuji a určitě vidím další spolupráci v tomto roce.

 4. Tímto děkuji za realizaci dětského pokoje. Velice si cením profesionálního přístupu, skvěle odvedené a pečlivé práce a dodržení dohodnutého termínu. Z naší strany je obrovská spokojenost a firmu pana Kotovice můžu vřele doporučit. Přeji mnoho dalších realizovaných zakázek a spokojených zákazníků:)

 5. Kdo osloví truhlářství pana Kotovice neprohloupí. S realizací kuchyňské linky a pracovního koutu jsem nadmíru spokojen. Ostatně refence níže hovoří za vše. Doporučuji.

 6. Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Kotovici za jeho skvělou a profesionální práci. Kéž by všechny firmy měly takový přístup, odvedly vše na 100% a ještě dodržely dohodnutý termín. Firma Kotovic je první firma s kterou jsme byli nesmírně spokojeni a její skvělé služby v budoucnu určitě ještě využijeme. Přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníků.
  Firmu Kotovic Všem vřele doporučujeme!!

 7. Pan Kotovic nám dělal nábytek do obývacího pokoje a do jídelny. Vše přesně odpovídá vizualizaci, je v perfektní kvalitě a za rozumnou cenu. Navíc, málokdy se stává, že řemeslníci přijedou kdy mají a vše, napoprvé udělají a předají… ? Zde do klaplo perfektně. Jednoznačně doporučuji!

 8. Nechali jsme si od P.Kotovice zrealizovat dětský pokoj na základě návrhu p .Čtvrtka a musim tedy říct,že vše proběhlo dokonale.Návrh byl vymyšlen bezvadně,pokoj je překrásný,tolik místa a toho úložného prostoru,nemohli jsme se vynadívat.Naše dcery jsou nadšené.Komunikace výborná,lidský přístup.Finančně-za tu cenu………..super.Chválíme a všude budeme jen a jen doporučovat.Strašně moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.Fakt je pokoj překrásný!!!

 9. Od pana Kotovice jsme si nechali zrealizovat obývací pokoj, kuchyni a ložnici do bytu. S konečným výsledkem jsme velice spokojeni, vše se povedlo do posledního detailu. Chválíme pečlivost, zručnost a milý přístup pana Kotovice, jsme opravdu spokojeni!

 10. Pan Kotovic nám dle návrhu architekta vyráběl kuchyňskou linku. Naprostá spokojenost, profesionální jednání. Realizace proběhla v termínu, jak bylo domluveno. Pana Kotovici můžeme jen doporučit a zároveň děkujeme za skvělou práci.

 11. Pan Kotovic mi dle návrhu architekta zrealizoval celou kuchyň na klíč, včetně všech spotřebičů. Jsem maximálně spokojený, proto jsem si po kuchyni nechal udělat atypický konferenční stolek a skříňky do obývacího pokoje, psací stůl do dětského pokoje, police a přebalovací pult do ložnice, vestavěnou skříň na chodbě….a v současné době se řeší vestavěná skříň do koupelny. Nejvíce oceňuji kvalitu, jednání, spolehlivost a cenu. Vřele doporučuji.

 12. S panem Kotovicem jsme realizovali přestavbu dětského pokoje na základě návrhu architekta. S výslednou realizací jsme moc spokojeni, zcela odpovídá návrhu a ocenili jsme, že i pan Kotovic dokáže sám poukázat a poupravit návrh za účelem praktičnosti. Při zaměřovací schůzce měl vše dobře připraveno, jednání bylo rychlé a efektivní. Ocenili jsme, že přicházel s vlastními nápady. Realizace byla splněna přesně v požadovaném termínu bez jakéhokoliv prodlení. Můžeme jen doporučit.

 13. Od firmy Truhlářství Kotovic jsme si nechali navrhnout a na míru vyrobit veškerý nábytek do bytu. Návrhy odpovídají skutečnosti, nábytek je krásný, funkční a plně využívá prostor celého bytu. S truhlářskými pracemi jsme maximálně spokojeni. Ještě jednou bychom touto cestou rádi firmě Kotovic poděkovali za kvalitně odvedenou práci!

 14. Na základě doporučení jsme kontaktovali truhlářství Kotovic s poptávkou na výrobu nábytku do obývacího pokoje. V první řadě nás překvapila cena, která byla v porovnání s konkurenčními firmami přijatelná. Dále jsme ocenili přesnost časového harmonogramu celého procesu od zaměření, přes výrobu, až po samotnou montáž. Při realizaci nábytku nebylo zapotřebí žádných úprav a tudíž odpadly další možné prodlevy.
  S prací pana Kotovice jsme byli velice spokojeni a firmu můžeme všem doporučit. Děkujeme za spolupráci a věříme, že v budoucnu se na truhlářství Kotovic opět rádi obrátíme.

 15. S řemeslným zpracováním nábytku jsem byl spokojen, vše rovněž odpovídá grafickému návrhu designéra, drobné nedostatky byly řešeny vždy v můj prospěch, truhlářství Kotovic mohu doporučit. Při realizaci nábytku pro uložení hi-fi přístrojů doporučuji věnovat pozornost tomu, aby design nebyl na úkor ergonomie (přístup ke kabeláži, odvětrávání apod.)