Nábytek

Zobrazit více

Výroba nábytku

Nábytková výroba na zakázku zohledňuje více požadavky zákazníka a rozměry i členitost místnosti. U zakázkové výroby zkrátka není třeba dělat kompromisy. Zařídili jsme již nespočet interiérů bytů,  domů kanceláří a obchodů po celé ČR. Pokud stále váháte s realizací vašeho interiéru u nás, dovolte nám přesvědčit vás, že jsme ti praví pro váš interiér a prohlédněte si naše realizace a reference našich zákazníků na naši výrobu a montáž.

Jaký vybrat materiál ?

Materiál nábytku volíme dle účelu a jeho umístění a finančních možností zákazníka.

Lakování – do koupelny doporučujeme materiál, který odolá vlhku. Zde používáme nejčastěji MDF desky upravené povrchovou úpravou lak. Lak je povrchová úprava materiálu např. dřeva nebo MDF desky, který sám od sebe není až tak příliš odolný mechanickému poškození a vlhku. Plní funkci nejen ochrannou, ale také estetickou. Lakované skříně mouhou být jak v různých barvách a odstínech, tak i v různě vysokém stupni lesku (mat, polomat a lesk, vysoký lesk).  Nejpoužívanější barvou do koupelny je bílá. Bílá barva prostor nejen zvětšuje, ale dodává mu čistotu a eleganci.

Kompakt – jako další vhodný materiál pro výrobu skříní umístěných do vlhka, doporučujeme kompaktní desky, které jsou vyrobeny z nenasákavých materiálů. Jedná se prakticky o slisované vrstvy laminátu až do tl. 12 mm do tl.2mm se označuje pod názvem laminát, od tl. 2 mm už kompaktní deska. Dodává se v různých dekorech, jako je dřevo, beton…Je vysoce odolný vůči teplu a, vlhku a mechanickému poškození.

Masiv a dýha – pro milovníky přírodních materiálů nabízíme výrobu nábytku ze dřeva nebo dýhy. Doporučujeme tvrdší dřeviny jako dub nebo buk. Skříně z masivu nebo dýhy, jsme schopni upravit povrchovou upravou lak, čímž zvýšíme odolnost materiálu proti vlhku, vodě a mech.poškození.

Jaké zvolit nábytkové kování?

U nábytkového kování doporučujeme nešetřit. Pokud chcete, aby něco skříňky vydržely vybírejte vždy kování od kvalitních a osvedčených výrobců jako je Blum nebo Hettich. Jedině tak budete mít jistotu, že nebudete za 2roky měnit stávající skříně za nové. Kování rozlišujeme dle činnosti, kterou mají vykonávat.

Dále rozlišujeme různé systémy jako jsou:

  • systém zásuvek
  • systém výsuvů

 

Výroba nábytku na míru do interiérů komerčních i soukromých v té nejvyšší možné kvalitě se zárukou 5let. Nábytkovou výrobu na zakázku s možností 3D návrhu, považujeme za nejoptimálnější variantu k dosažení 100% výsledku stylového interiéru. O proti sektorovému, se stala truhlářská výroba pružnější a přizpůsobivější variantou pro váš interiér.