Proč naše truhlářství

Interior Concept

Věříme, že na kvalitní zdravotně nezávadný nábytek za rozumnou cenu, má právo každý zákazník, který si nechá nábytek na míru vyrobit.

Tradice a řemeslo

Jsme profesionální truhlářství s 20ti letou hystorií přecházející z otce na syna. Zaměřujeme se na výrobu a montáž kvalitního nábytku za rozumnou cenu.

Od návrhu po realizaci

Neumíme vše a nestydíme se to přiznat. Proto máme na návrhy interiéru profesionály. Nabízíme proto pomocnou ruku při řešení vašeho interiéru ve formě spolupráce s našimi bytovými architekty.

Nejmodernější technologie

Naše výroba přísně dodržuje technologické postupy, ty mohou závažným způsobem ovlivnit výslednou kvalitu nábytku.

Před samotnou realizací vše zaměříme a následně vypracujeme technickou dokumentaci. Vše předáme nářezovému centru. Po nařezání materiálu přejde polotovar na olepovací centrum vybavené pur technologií (což je v současné době to nejlepší na trhu), zde desky ohraníme. Atypy upravujeme na CNC strojích. Následně dílce okolíkujeme na vrtacím centrum Blum. Pak vše zkompletujeme a osadíme ve výrobě, kováním např. zn. Blum.

Prémiová kvalita a udržitelnost

Při výrobě používáme kvalitní materiály, které jsou k přírodě ohleduplné. Jsou vyráběny z reciklátů, které by jinak skončily na skládkách. Ročně tím zachrání více než půl milionu stromů. O průběhu reciklace se více dočtete zde. Na naše výrobky poskytujeme 5ti letou záruku.

Zdravotní nezávadnost

Veškerý náš nábytek je zdravotně nezávadný. Certifikáty materiálů ze kterých vyrábíme, si máte možnost prohlédnout na https://www.mojekrono.cz/o-nas/certifikaty/