Originální kuchyně od truhlářů?

Ano, i od našeho truhlářství můžete očekávat originál nadčasovou kuchyň, …nenavrhujeme ji však sami. Originální kuchyně vyrobené od truhlářů, jsou díky spolupráci se špičkovými designéry a architekty dokonalé. Díky tomu vám dokážeme vyrobit nábytek, který se stane ozdobou vašeho domu nebo bytu.

Každý dělá to své.

,,Ten umí to a ten zas tohle, a všichni dohromady udělají moc”

Jako truhláři dokážeme vyrobit téměř cokoliv co se truhlářských prací týče. Vyrábíme z dýhy, lamina, kompaktu, lakované MDF desky, masivu. Vyrábíme nábytek z kovových částí, čalouněných i skleněných nebo kamenných materiálů. Umíme téměř vše…..

Design nábytku však přenecháváme těm, kteří jsou k této činnosti nejpovolanější…bytoví designéři / architekti.

Časem si na kuchyň zvykneme?

Tuto větu už od vás neuslišíme. S našimi odborníky se již nemusíte obávat toho, že výsledek, který jste si vysnili se nebude podle vašich představ nebo má spostu nepraktických chyb. Vaš čas a investice peněz do nábytku v kuchyni již nikdy nepříjdou vniveč.

Oslovte odborníky na nábytek v kuchyni

Můžete si domluvit schůzku s našimi architekty a příp.váš projekt probrat pouze formou konzultace a poradenství.

Ti co potřebují interiér a vyrobený nábytek od truhlárny vidět dříve, než jej začnou truhláři vyrábět, nabízíme 3D návrh interiéru. V něm uvidite vybrané materiály, jak působí s doplňkami a materiály (podlahou, dveřmi, tapetami, výmalbou….) ve vašem interiéru.

Dokážeme vaši kuchyň vyřešit od A do Z

Inspirace pro vaši kuchyň