Originální obývák – truhlářská výroba

Samozřejmě i naše truhlářství nabízí originál nadčasový obývák, …nevytvoříme jej však sami. Truhlářská výroba – originální obývací pokoje vyrobené našimi truhláři, jsou díky spolupráci s designéry a architekty dokonalé. Vzhledem k tomu vám dokážeme vyrobit nábytek, který se stane ozdobou vašeho bytu nebo domu.

Každý dělá to své.

,,Ten umí to a ten zas tohle, a všichni dohromady udělají moc”

Naše truhlárna umí vyrobit téměř cokoliv co se truhlářských prací týká. Vyrobíme skříně z dýhy, lamina, kompaktu, lakované MDF desky, masivu. Vyrábíme nábytek z kovu, čalouněných i skleněných nebo kamenných materiálů. Dokážeme téměř vše…..

Návrh nábytku ponecháme těm, kteří jsou k této činnosti předurčeni…bytoví designéři / architekti.

Časem si na obývák zvykneme?

Tuto větu už od vás neuslišíme. S našimi odborníky se již nemusíte obávat toho, že výsledek, který jste si vysnili se nebude podle vašich představ nebo má spostu nepraktických chyb. Vaš čas a investice peněz do nábytku v obýváku již nikdy nepříjdou vniveč.

Oslovte odborníky na nábytek v obýváku

Můžete si domluvit schůzku s našimi architekty a příp.váš projekt probrat pouze formou konzultace a poradenství.

Ti co potřebují interiér a vyrobený nábytek od truhlárny vidět dříve, než jej začnou truhláři vyrábět, nabízíme 3D návrh interiéru. V něm uvidite vybrané materiály, jak působí s doplňkami a materiály (podlahou, dveřmi, tapetami, výmalbou….) ve vašem interiéru.

Dokážeme váš obývací pokoj vyřešit od A do Z